Banese me qera (Ulpiana- mbrapa AAKs) e sapo renovuar

 220.00€

Publikuar më 08 Aug, 2019 | Numri i Vizitave: 405 | ID: #7295
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044248277
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Ulpiane, Prishtine mbrapa AAKs
Dhoma gjumi:   2
Sipërfaqja:   50 m2

Përshkrimi

Leshojme banesen me qera ne Prishtine lagja Ulpiana mbrapanAAKS.
banesa ka dy dhoma dhe eshte komolet e mobiluar dhe e renovuar. banesa gjendet ne katin e trete.
per me shume info ne nr. telit +38344248277

Nuk bashkepunojme me agjension


Info:
Emri: Kastriot

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Banese me qera ne Ulpiane/te fontana

Banese me qera ne...

Kosovë, Prishtinë
240.00€
Banesa per zyre apo banim ne QENDER

Banesa per zyre...

Kosovë, Prishtinë
500.00€
Banese me Qira

Banese me Qira

Kosovë, Prishtinë
60.00€

Banese me qera

Kosovë, Prishtinë
200.00€This page took 0.054720 seconds to load. Memory usage: 6.09 M