banese me qera

 180.00€

Publikuar më 07 Aug, 2019 | Numri i Vizitave: 424 | ID: #7293
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   045244321
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   bregu i diellit
Dhoma gjumi:   2
Banjo:   1
Sipërfaqja:   55 m2
Viti i ndërtimit:   2002

Përshkrimi

Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit.Banesa eshte dy-dhomshe posedon kuzhinen,banjon,si dhe ka ballkon, Banese eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Qmimi eshte 180.Ne kete qmim perfshihen te gjitha shpenzimet perveq rrymes. Ju faleminderit..


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Dhomë ndenjeje
  Dhomë ngrënie   Kuzhinë
  Ballkon   Garazhë
  Parkim   Kabëll për TV
  Linjë Interneti

Aparat Shtëpiak
  Frigorifer   Shporet elektrik
  Makine e larjes së rrobave   Fshesë Qendrore

Shërbime përfshirë në çmim:
  Kabëll për TV   Interneti
  Ujë   Ngrohja

Rrethina
  Afër qendres   Afër institucionit parashkollor
  Afër shkollës fillore   Afër shkollës mesme
  Afër kolegjit/universitetit   Afër bibliotekës
  Afër dyqaneve   Afër restorantit
  Afër parkut   Afër spitalit
  Afër shtëpis të shëndetit   Afër trafikut urban
  Afër asfaltit   Afër plazhës
  Afër fushës sportive

Info:
Emri: artan

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shitet Banesa ne Vushtrri

Shitet Banesa ne...

Kosovë, Vushtrri

Leshohet banesa me...

Kosovë, Prishtinë
170.00€
Leshoje banesen me qira

Leshoje banesen me...

Kosovë, Prishtinë
0.00€

Leshoj banes me...

Kosovë, Prishtinë
180.00€This page took 0.050436 seconds to load. Memory usage: 6.09 M