Shes shtepine

 40,000.00€

Publikuar më 01 Aug, 2019 | Numri i Vizitave: 83 | ID: #7268
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044213859
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Kodra e trimave
Dhoma gjumi:   3
Banjo:   1

Përshkrimi

Shes shtepine me oborr ne prishtine, shtepia eshte e banueshme, ka 3 dhoma.
2 dhoma gjumi, dhe 1 sallon, kuzhin, korridor, banjo.
Ka dhe oborr
Per me shume informata kontaktoni kete numer:
044 213 859


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Dhomë ndenjeje
  Kuzhinë   Oborr të rethuar

Rrethina
  Afër qendres   Afër shkollës fillore

Info:
Emri: Lala

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shes shtepine

Shes shtepine

Kosovë, Prishtinë
40,000.00€
Shitet shtepia ne Hajvali

Shitet shtepia ne...

Kosovë, Prishtinë
170,000.00€
Shes shtepine ne Gjilan

Shes shtepine ne...

Kosovë, Gjilan
0.00€
Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari afer banesave Diamond Residenc

Shitet shtepia ne...

Kosovë, Prishtinë
0.00€This page took 0.049307 seconds to load. Memory usage: 5.97 M