Shitet apartament 1+1 në Green Coast Resort, Dhermi.

 141,000.00€

Publikuar më 31 Jul, 2019 | Numri i Vizitave: 62 | ID: #7266
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +355686511111
Vendi:   Shqipëri
Rajoni:   Vlorë
Info shtes për adresë:   dhermi
Dhoma gjumi:   1
Banjo:   1
Sipërfaqja:   200 m2
Viti i ndërtimit:   2019

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 në Green Coast Resort, Dhermi.
Apartamenti disponon një sipërfaqe prej 65.5 m2 ndertim, 8 m2 verandë, 5.1 m2 ndertim nen shkalle, 1.9 m2 siperfaqe shkalle e perbashket, 17.2 m2 parkim , 5.2 m2 siperfaqe e perbashket toke, 94.5 siperfaqe oborri.
Organizimi: 1 dhome gjumi, dhomë ndenje, kuzhinë, 1 tuale dhe veranda.
Green Coast Resort, një investim i rrallë në Shqipëri dhe një projekt elegant që i shtohet Mesdheut, është ndërtuar në mënyrë strategjike në Palasë, një prej fshatrave më të bukur të Rivierës Shqiptare, në afërsi të Vlorës.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005


Cilësit e Prones
  Dhomë ndenjeje   Dhomë ngrënie
  Garazhë   Parkim

Rrethina
  Afër plazhës

Info:
Emri Juaj: ImmoAlbania Real Estate
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shitet banesa ne Dardani - Te Santea

Shitet banesa ne...

Kosovë, Prishtinë
BANESA NE SHITJE NE PRISHTIN ME QMIM ME TE LIR NE TREG BREGU i DJELLIT!

BANESA NE SHITJE...

Kosovë, Prishtinë
45,000.00€
Shitet apartament 1+1 në Green Coast Resort, Dhermi.

Shitet apartament...

Shqipëri, Vlorë
141,000.00€
Shitët banesa luksoze në qendër të Prishtinës mbrapa teatrit kombëtar.

Shitët banesa...

Kosovë, Prishtinë
65,000.00€This page took 0.050299 seconds to load. Memory usage: 5.96 M