Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar Gjiri i Lalzit.

 215,000.00€

Publikuar më 31 Jul, 2019 | Numri i Vizitave: 170 | ID: #7265
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +355686511111
Vendi:   Shqipëri
Rajoni:   Durrës
Info shtes për adresë:   Gjiri Lalzit
Dhoma gjumi:   3
Banjo:   2
Sipërfaqja:   421 m2
Viti i ndërtimit:   2019

Përshkrimi

Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit. Kompleksi “Vala Mar Residence” po ndertohet ne nje zone Elitare te detit Adriatik, prane gjirit te Lalzit, i paprekur nga turizmi masiv, vetem 38 km nga Aeroporti Nderkombetar i Rinasit dhe 42 km nga kryeqyteti, Tirane. “Vala Mar Residences” do te jete nje resort fantastik, ku apartamentet edhe vilat do te jene te rrethuara nga pishat edhe me pamje nga deti, buze plazhit me rere te paster. Vila disponon siperfaqe parcele 421 m2, ndertimi 174.2 m2, e cila organizohet ne katin perdhe nga 1 dhome gatimi dhe ngrenie, 1 sallon ndenjeje, 1 tualet dhe 1 depo, ne katin e dyte nga 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe 1 verande plus 2 poste parkimi te hapura. E gjithe zona gezon facilitet e nevojshme.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005


Cilësit e Prones
  Dhomë ndenjeje   Dhomë ngrënie
  Kuzhinë   Dysheme me pllaka
  Ballkon   Garazhë
  Parkim   Kabëll për TV

Rrethina
  Afër plazhës

Info:
Emri: ImmoAlbania

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Ofrohet banesa ne shitje 55m2+49m2  breg diellit!

Ofrohet banesa ne...

Kosovë, Prishtinë
45,000.00€
Shitet banesa ne Dardani - Te Santea

Shitet banesa ne...

Kosovë, Prishtinë
Shitet banesa 110m2 Prishtine

Shitet banesa...

Kosovë, Prishtinë
Shitet apartament 2+1 Gjiri i Lalzit San Pietro Resort

Shitet apartament...

Shqipëri, Durrës
104,300.00€This page took 0.068937 seconds to load. Memory usage: 6.08 M