banese me qera mbrapa AAKs ne Ulpiane- Prishtine

 240.00€

Publikuar më 30 Jul, 2019 | Numri i Vizitave: 54 | ID: #7261
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044248277
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Ulpiane, Prishtine mbrapa AAKs
Dhoma gjumi:   1
Banjo:   1
Sipërfaqja:   50 m2

Përshkrimi

Leshohet banesd ma qera mbrapa AAKs. Banesa ka dy dhoma dhe gjendet e gatshme per banim si per studenta adhtu edhe per familjar. banesa gjendet ne katin e trete
per me shume info lajmrohuni ne nr telefonit 044248277. injejti edhe ne viber.
Info shtese: nuk bashkepunojme me agjension


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Kuzhinë
  Kabëll për TV

Aparat Shtëpiak
  Frigorifer   Fshesë Qendrore

Shërbime përfshirë në çmim:
  Kabëll për TV   Ujë

Rrethina
  Afër qendres   Afër shkollës mesme
  Afër dyqaneve   Afër spitalit
  Afër asfaltit   Afër bjeshkëve

Info:
Emri: kastriot

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

banese me qera

Kosovë, Prishtinë
160.00€

BANESE PER QERA

Kosovë, Prishtinë
320.00€
Leshohet me qera banesa ne qender te Prishtines

Leshohet me qera...

Kosovë, Prishtinë
350.00€

BANESA ME QERA

Kosovë, Prishtinë
320.00€This page took 0.054257 seconds to load. Memory usage: 5.98 M