Shitet banesa ne Dardani - Te Santea

Publikuar më 23 Jul, 2019 | Numri i Vizitave: 107 | ID: #7250
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044241006
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Te Santea - Dardani
Dhoma gjumi:   1
Banjo:   1
Sipërfaqja:   62 m2

Përshkrimi

Ofrohet PËR SHITJE Banesë në Dardani tek "Santea"

62m²│Sallon | Kuzhinë | Dhomë gjumi│Banjo│Ballkon | Depo│Kati 9 | Ngrohja:Termokos

Përfshinë sipërfaqe prej 62m2 e shpërndarë në 1 Sallon, 1 Kuzhine, 1 Dhomë gjumi, 1 Banjo, 1 Depo, Koridor dhe 1 Ballkon, Ngrohja me Termokos, Lifti ne gjendje te rregullt, Dera e hyrjes me kartele dhe interfon, Hapësirë parkimi e mjaftueshme.

Adresa: Rr. Xhemajl Mustafa BB9/1 Hyrja.2 (Te Santea - Dardani - Afer Rruges Bill Clinton)

Për më shumë informata:
✆ 044 241 006
✆ +383 44 241 006 [Viber]


Info:

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shitet Banesa 91m² Afer Maxi 24h Rruga B

Shitet Banesa...

Kosovë, Prishtinë
95,000.00€
Prodaje se stan u Pristini suncani breg 55+48m2 stare bele zgrade

Prodaje se stan u...

Kosovë, Prishtinë
45,000.00€
Shitet banesa 110m2 Prishtine

Shitet banesa...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.054663 seconds to load. Memory usage: 5.97 M