pomeranian mini

 135.00€

Publikuar më 18 Jul, 2019 | Numri i Vizitave: 37 | ID: #7235
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Vendi:   Maqedoni
Rajoni:   Kamenica Maqedone

Përshkrimi

Shes qenin e races pomeranian, mosha 1 vjece.
I vaksinuar dhe ka passaport.
Bashk me qenin i jap edbe te gjitha gjerat e nevojshme per mirembajtje si: dy lidhese, shampona, parfima, kreher, peshqira, duks, ene per pije dhe ushqim, etj.

WhatsApp +33605800917


Info:
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shes qenin e races Shih Tzu, mosha 1 vjece.

Shes qenin e races...

Kosovë, Prishtinë
180.00€
pomeranian mini

pomeranian mini

Maqedoni, Kamenica Maqedone
135.00€This page took 0.063049 seconds to load. Memory usage: 5.84 M