Shes shtepin ne prishtin

 90,000.00€

Publikuar më 10 Jul, 2019 | Numri i Vizitave: 145 | ID: #7227
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044 353 525
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Kodra e trimav
Dhoma gjumi:   3
Banjo:   2
Sipërfaqja e Shtëpis:   160 m2
Sipërfaqja e Truallit:   2 ari
Viti i ndërtimit:   2017

Përshkrimi

Shes shtepin ne prishin ne lagjen kodra e trimave rruga 27 nentori 100 metra nga rruga kryesore ne te cilen qarkullon linja e autobusave 3a shtepia ka 2,5 ari truall dhe 160 metra katror shtepia ka kete rendit parahymje dhome dite me kuzhin shpajz banjo model i hapur kati i dyte 3 dhoma gjumi banjo teras e gjitha e rregulluar shtepia eshte me nxemje qendore dhe e izoluar ne nje vend te qet per te jetuar dokomentacioni i rregullt qmimi 90000 i diskutushem tel 044 353 525


Cilësit e Prones
  Kanalizim   Parkim
  Oborr të rethuar

Info:
Emri: Behar

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shes shtepin

Shes shtepin

Kosovë, Gjakovë
Shitet shtëpia me 5 ari!

Shitet shtëpia me...

Kosovë, Prishtinë
Shes shtepine

Shes shtepine

Kosovë, Prishtinë
40,000.00€
Shes

Shes

Kosovë, GjakovëThis page took 0.050090 seconds to load. Memory usage: 6.09 M