SHITET OBJEKTI ME TRUALL

Publikuar më 04 Jul, 2019 | Numri i Vizitave: 78 | ID: #7223
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   045617917
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prizren
Sipërfaqja:   2150 m2

Përshkrimi

Ofrojme per shitje objektin dhe truallin pergjate rruges kryesore Besim Shala me gjatesi prej 30 meter ne Prizren ku e njejta ka nje largesi nga qendra e qytet 3 km, nga Prishtine 85 km dhe nga Tirana 180 km.
Oferta perbehet nga dy parcela :
P-11100-35 dhe P-11100-36
i. Parcela e pare P-11100-35 eshte me siperfaqe prej 1193m2 dhe ne te eshte ndertuar objekti me siperfaqe te tersishme prej 2150m2, B+P+2 (Podrumi, perdhesa dhe dy kate).
- Perdhesa e objektit ka nje siperfaqe prej 800m.
- Objekti ka pjesen hyrese nga rruga kryesore .
- Ka koridor dhe ndriqim natyral nga kulmi.
- Qasje dhe dukje te shkelqyer nga rruga kryesore.
- Ndertim i forte konstrukcion betoni.
- Infrastrukture te shkelqyer, te nderruar tersisht ne vitin 2017 duke filluar nga nxemja qendrore, dritaret, dyert dhe te tjera.
- Pamja e jashtme gjegjesisht fasada eshte e muratuar me tulla te fasades.
- Objekti ka nje arkitekture te mire dhe mund te perdoret per biznes, administrate, spital, kolegj, institucione financiare, konzullate etj
ii. Parcela e dyte P-11100-36 eshte me siperfaqe prej 1559m2
- Eshte ne teresi truall per ndertim ku sipas kushteve urbanistike te marrura nga drejtoria e urbanizmit mund te ndertohet objekt me siperfaqe bazike (perdhesa) prej 800m2.
- Eshte e rregulluar dhe shfrytezohet per aktivitete sportive.
- Ka qasje nga rruga kryesore nga pjesa perparme dhe nga pjesa e pasme gjithashtu eshte e kufizuar me rruge.
Te dy parcelat momentalisht jane te shfrytezuara me qira nga fondacioni MAARIF gjegjesisht Maarif Schools of Kosova me te cilet marreveshja eshte 5+5 vite.
Vizitat duhet te paralajmerohen ne menyre qe te behet aranzhimi i tyre.
Numri kontaktues eshte 045-617-917
Ju mirepresim.


Cilësit e Prones
  Ngrohje qendrore   Kondicioner
  Parkim   Linjë Interneti
  Linjë Telefoni

Rrethina
  Afër qendres   Afër institucionit parashkollor
  Afër shkollës fillore   Afër shkollës mesme
  Afër kolegjit/universitetit   Afër bibliotekës
  Afër dyqaneve   Afër restorantit
  Afër parkut   Afër spitalit
  Afër shtëpis të shëndetit   Afër trafikut urban
  Afër asfaltit

Info:
Emri Juaj: Shpallje
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

SHITET OBJEKTI ME TRUALL

SHITET OBJEKTI ME...

Kosovë, Prizren
Shes lokalin në qendër të prishtines te sheshi Zahir Pajaziti

Shes lokalin në...

Kosovë, Prishtinë
5,000.00€This page took 0.058968 seconds to load. Memory usage: 5.99 M