Shiten banesa ne Struge afer liqenit te Ohrit

Publikuar më 01 Jul, 2019 | Numri i Vizitave: 268 | ID: #7218
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   0038970232597
Vendi:   Maqedoni
Rajoni:   Strugë
Viti i ndërtimit:   2019

 

Përshkrimi

Shiten banesa 400m larg qendres se Struges dhe 400 m larg liqenit te Ohrit(plazhit ne Struge).Ka banesa ne madhesi te ndryshme.Per detaje me te hollesishme kontaktoni ne numrin e dhene
Cmimet sipas marreveshjes


Info:
Emri: Nexhip

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shitet apartament 2+1 Vala Mar Gjiri Lalzit

Shitet apartament...

Shqipëri, Durrës
74,700.00€
AGENCY HOME VIP SHET URGJENT BANES 107m2 në qendër te pejës

AGENCY HOME VIP...

Kosovë, Pejë
47,000.00€
Banesa ne shitje 55m2+49m2  bregu idiellit!

Banesa ne shitje...

Kosovë, Prishtinë
48,000.00€
Shitët banesa në Dardani te Viva fresh store.

Shitët banesa në...

Kosovë, Prishtinë
165,000.00€This page took 0.070284 seconds to load. Memory usage: 6.07 M