Leshohet banesa me qera

 170.00€

Publikuar më 01 Jul, 2019 | Numri i Vizitave: 164 | ID: #7217
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +38344545645
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Tophane

 

Përshkrimi

Leshohet banesa me qera, 1 dhome dhe kuzhine, me dy ballkona. E mobiluar. Poashtu ka edhe nxemje qendore.
Adresa: Tophane Prishtine


Info:
Emri: Xhelil

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Banese me qera ne Ulpiane/te fontana

Banese me qera ne...

Kosovë, Prishtinë
240.00€
Banese me qera ne Ulpiane/te fontana

Banese me qera ne...

Kosovë, Prishtinë
240.00€
banese me qera

banese me qera

Kosovë, Prishtinë
200.00€

banese me qera

Kosovë, Prishtinë
180.00€This page took 0.049633 seconds to load. Memory usage: 6.08 M