Shitet banesa - Prizren

Publikuar më 25 Jun, 2019 | Numri i Vizitave: 65 | ID: #7213
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   043888979
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prizren
Dhoma gjumi:   1
Banjo:   1
Sipërfaqja:   77 m2
Viti i ndërtimit:   2018

Përshkrimi

Shitet banesa 77m2 afer UBT dhe INTEREX, Rr.Tirana, Prizren
Ndodhet ne katin e dyte (objekti banesor posedon edhe ashensor) ka flete poseduese dhe dokumentacion te rregullt
Banesa nuk eshte e mobiluar, por e shtruar vetem me laminat, banjon e ka te kompletuar me pllaka dhe paisjet e sanitarise, totalisht te reja, ka kete renditje
- Dhome gjumi
- Dhome ndenje
- Kuzhine
- Banjo
- Ballkon
Dritaret kane rroleta moderne me haphe-mbyllje elektrike. Gjithashtu ka ngrohje qendrore me rryme.
Per informata me te detajuara kontaktoni ne tel. 043/888-979


Cilësit e Prones
  Dhomë ndenjeje   Dysheme me parket
  Ballkon   Ashensor
  Parkim

Aparat Shtëpiak
  Ngrohje qendrore

Info:
Emri: Ferki

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Ofrohet banesa ne shitje 55m2+49m2  breg diellit!

Ofrohet banesa ne...

Kosovë, Prishtinë
45,000.00€
Shes Banes ne Prishtine

Shes Banes ne...

Kosovë, Prishtinë
700.00€
Shitët urgjentisht banesa në Larishtë, Prishtinë te ProcreditBank.

Shitët...

Kosovë, Prishtinë
1,100.00€
Shitët banesa në Dardani, Prishtinë afër restorantit Villa natyra.

Shitët banesa në...

Kosovë, Prishtinë
300,000.00€This page took 0.068955 seconds to load. Memory usage: 5.97 M