Kerkojme banese me qira per nderkombetare

Publikuar më 18 Jun, 2019 | Numri i Vizitave: 139 | ID: #7208
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   045616794
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Qender
Dhoma gjumi:   2
Banjo:   1

Përshkrimi

Kompania per Patundshmeri ADOKA Real Estate kerkon nje banese luksoze me qira per nje nderkombetare ne qender te Prishtines.
Banesa duhet te jete e mobiluar, e re, moderne, te kete dhome dite, kuzhine, 1 ose 2 dhoma te fjetjes, 1-2 banjo, rryme/uje 24h, preferohet me nxemje qendrore, internet dhe gjerat e tjera elementare.

Na lajmeroni ne numrin e tel: 045 616 794
Nese keni foto te shtepise na dergoni ne: [email protected] ose ne viber +38345616794


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Dhomë ndenjeje
  Dhomë ngrënie   Kuzhinë
  Dysheme me parket   Ballkon
  Parkim   Kabëll për TV

Aparat Shtëpiak
  Frigorifer   Shporet elektrik
  Makine tharëse   Makine e larjes së rrobave
  Makine e larjes së enve   Fshesë Elektrike
  Ngrohje qendrore   Kondicioner

Shërbime përfshirë në çmim:
  Kabëll për TV   Interneti
  Ujë   Rryma
  Ngrohja

Rrethina
  Afër qendres

Info:
Emri Juaj: Adoka
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Banesa per zyre apo banim ne QENDER

Banesa per zyre...

Kosovë, Prishtinë
500.00€
Leshoje banesen me qira

Leshoje banesen me...

Kosovë, Prishtinë
0.00€
Leshoje banesen me qira

Leshoje banesen me...

Kosovë, Prishtinë
0.00€

banese me qera

Kosovë, Prishtinë
180.00€This page took 0.055181 seconds to load. Memory usage: 6.08 M