Kerkojme shtepi me qira per nderkombetare

Publikuar më 18 Jun, 2019 | Numri i Vizitave: 113 | ID: #7207
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   045616794
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Sofali, Taslixhe, Taukbahce, Ger
Dhoma gjumi:   2
Banjo:   2

Përshkrimi

Kompania per Patundshmeri ADOKA kerkon nje shtepi me qira per nje nderkombetare preferohet ne lagjet: Sofali, Taslixhe, Taukbahce, Germi.
Shtepia duhet te jete e mobiluar, moderne, te kete dhome dite, kuzhine, 1-2 dhoma te fjetjes, 1-2 banjo, kopsht, rryme/uje 24h, internet dhe gjerat e tjera elementare te shtepise.

Na lajmeroni ne numrin e tel: 045 616794
Nese keni foto te shtepise na dergoni ne: [email protected] ose ne viber +38345616794


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Dhomë ndenjeje
  Dhomë ngrënie   Kuzhinë
  Dysheme me parket   Ballkon
  Ujësjellës   Kanalizim
  Garazhë   Parkim
  Kopësht   Oborr të rethuar
  Kabëll për TV   Linjë Interneti

Aparat Shtëpiak
  Frigorifer   Shporet elektrik
  Makine tharëse   Makine e larjes së rrobave
  Makine e larjes së enve   Fshesë elektrike
  Ngrohje qendrore   Kondicioner

Shërbime përfshirë në çmim:
  Kabëll për TV   Interneti
  Ujë   Rryma
  Ngrohja

Info:
Emri Juaj: Adoka
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Leshoj shtepit me qera

Leshoj shtepit me...

Kosovë, Prishtinë
3,000.00€
Kerkojme shtepi me qira per nderkombetare

Kerkojme shtepi me...

Kosovë, Prishtinë
Shtepi me qira

Shtepi me qira

Kosovë, Drenas
120.00€
Banes me Qera

Banes me Qera

Kosovë, Prishtinë
350.00€This page took 0.060076 seconds to load. Memory usage: 6.10 M