Shitet banesa e mobiluar ne Dardani - Te Santea

 80,000.00€

Publikuar më 16 Jun, 2019 | Numri i Vizitave: 233 | ID: #7199
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044241006
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Te Santea - Dardani
Dhoma gjumi:   2
Banjo:   1
Sipërfaqja:   62 m2

Përshkrimi

Sallon, Kuzhine, Dhome, Banjo, Ballkon, Koridor
Siperfaqja: 62m2
Kati: 9
Ngrohja: Termokos

Lifti ne gjendje te rregullt, dera e hyrjes me kartele dhe interfon


Shitet banesa e mobiluar ne Dardani - Te Santea - afer rruges bill clinton - rruga xhemajl mustafa


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Dhomë ndenjeje
  Dhomë ngrënie   Kuzhinë
  Dysheme me parket   Ballkon
  Ashensor   Parkim
  Kabëll për TV   Linjë Interneti

Aparat Shtëpiak
  Frigorifer   Shporet elektrik
  Makine e larjes së rrobave   Makine e larjes së enve
  Fshesë Elektrike   Ngrohje qendrore
  Kondicioner

Info:
Emri: Shemsi

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Banesa ne shitje 55m2+49m2  bregu idiellit!

Banesa ne shitje...

Kosovë, Prishtinë
48,000.00€
Shitët banesa në Dardani te Viva fresh store.

Shitët banesa në...

Kosovë, Prishtinë
165,000.00€
Banesa ne shitje ne Prishtine bregu i djellit!Banesat te vjetra!

Banesa ne shitje...

Kosovë, Prishtinë
48,000.00€
Shitet banesa ne lagjen e muhaxhereve

Shitet banesa ne...

Kosovë, Prishtinë
83,000.00€This page took 0.068173 seconds to load. Memory usage: 6.09 M