Banese me qera ne Dardani - Te Santea

 300.00€

Publikuar më 15 Jun, 2019 | Numri i Vizitave: 97 | ID: #7198
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049 60 70 25
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Te Santea - Dardani - Afer Mello
Dhoma gjumi:   2
Banjo:   1
Sipërfaqja:   60 m2

Përshkrimi

Sallon, Kuzhine, Dhome, Banjo, Ballkon, Koridor
Siperfaqja: 60m2
Kati: 9
Ngrohja: Termokos
Qmimi: 300€

Lifti ne gjendje te rregullt, dera e hyrjes me kartele dhe interfon

Banese me qera ne Dardani - Te Santea - afer rruges Bill clinton
Banese me qira ne Dardani - Te Santea - afer rruges Bill clinton


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Dhomë ndenjeje
  Dhomë ngrënie   Kuzhinë
  Dysheme me parket   Ballkon
  Ashensor   Parkim
  Kabëll për TV   Linjë Interneti

Aparat Shtëpiak
  Frigorifer   Shporet elektrik
  Makine e larjes së rrobave   Makine e larjes së enve
  Fshesë Elektrike   Fshesë Qendrore
  Ngrohje qendrore   Kondicioner

Info:
Emri: Shemsi Kaciu

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Banesa

Banesa

Kosovë, Prishtinë
Leshoje banesen me qira

Leshoje banesen me...

Kosovë, Prishtinë
banese me qera

banese me qera

Kosovë, Prishtinë
160.00€
Banesa per zyre apo banim ne QENDER

Banesa per zyre...

Kosovë, Prishtinë
500.00€This page took 0.049378 seconds to load. Memory usage: 5.98 M