VW Caddy (Harley-Davidson Edition) 1.9 TDI viti 2006

 4,500.00€

Publikuar më 10 Jun, 2019 | Numri i Vizitave: 18 | ID: #7196
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044682661
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Fushë Kosovë
Marka:   Volkswagen
Modeli:   Caddy
Viti:   2006
Kilometrat/Milet:   253500 Km/Mi
Motori:   1.9L
Numri I Cilindrave:   (nuk di)
Transmisioni:   Me shpejtësi
Karburanti:   Naftë
Numri i Dyerve:   5
Ngjyra:   Zezë
Kondicioni:   i/e përdorur

Përshkrimi

VW Caddy (Harley-Davidson Edition) 1.9 TDI viti i prodhimit 2006.
Ky model eshte ma i vecant nga Caddy te tjera eshte Harley-Davidson Edition.
Vetura eshte mare nga Suedia, eshte regjistrimi i Pare ne Kosove, regjistrimi eshte deri 20.07.2019.
Vetura ka 253500 km, kur eshte blere i ka pas 220000 km.
Vetura posedon Klim dhe Karriga me nxemje, xhamat me rrym dhe pasqyret me rrym.
Vetures i eshte bere servisimi cdo 10,000 km, poashtu eshte ndrrua dhe rrypi dhemzor.
vetura ka gomat e dimrit SAVA 15" jane marre te reja tek Auto Goma me garancion 3 vjet, poashtu edhe te veres jane me Fellne 16".
eshte ne gjendje shume te mire po ashtu eshte edhe ekonomike.

per ma shume informata kontaktoni edhe ne Viber:
+383 44 682 661


Eksterieri
  Spoiler   Drita të ditës
  Drita për mjegull (përpara)   Drita për mjegull (prapa)
  Dritat e pasme me LED   Xhami i pasem i errësuar
  Xhamat e dyerve të pasme të errësuar

Interieri
  Timoni nga lëkura   Uleset e veshura me tekstil
  Uleset me ngrohje

Siguria
  ABS (Sistem kundër bllokimit të rrotëve)   ESP (Sistem elektronik për stabilitet)
  Jastekë ajri për vozitësin   Jastekë ajri për pasagjerin e përparëm

Fuknsionaliteti
  CD-player   Kasetofon
  Klimë   Prizë 12-V
  Treguesi i temperatures së jashtme   Mbyllje qendrore me teledirigjim
  Xhamat me hapje / mbyllje elektrike

Info:
Emri Juaj: Mumin
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shes OPEL ZAFIRA Sport me sonzora parkingu dhe me 7 ulëse

Shes OPEL ZAFIRA...

Kosovë, Prishtinë
Vetura ne shitje

Vetura ne shitje

Kosovë, Prishtinë
2,500.00€
VW Caddy (Harley-Davidson Edition) 1.9 TDI viti 2006

VW Caddy...

Kosovë, Fushë Kosovë
4,500.00€This page took 0.040881 seconds to load. Memory usage: 5.93 M