Truall

 18.00€

Publikuar më 08 Jun, 2019 | Numri i Vizitave: 117 | ID: #7189
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   004915755660071
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Sipërfaqja e Truallit:   6

Përshkrimi

6 Ari ne Periferi te Prishtines magjistralja per Gollak. DOKUMENTAT NE RREGULL DHE Infrastruktur.qmimi komplett 18000


Cilësit e Prones
  Tokë ndërtimi   Ujësjellës
  Rrymë   Kanalizim
  Linjë Telefoni   Ka burim të ujit

Rrethina
  Afër pyllit   Afër bjeshkëve

Info:
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

toka ne shitje

toka ne shitje

Kosovë, Kastriot
toka ne shitje

toka ne shitje

Kosovë, Kastriot
toka ne shitje

toka ne shitje

Kosovë, Kastriot

toka ne shitje

Kosovë, KastriotThis page took 0.054700 seconds to load. Memory usage: 6.03 M