banese me qera

 160.00€

Publikuar më 06 Jun, 2019 | Numri i Vizitave: 266 | ID: #7184
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   045244321
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   bregu i diellit
Dhoma gjumi:   1
Banjo:   1
Sipërfaqja:   45 m2
Viti i ndërtimit:   2002

Përshkrimi

Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit,afer Universitetit ``ILIRIA``.Banesa eshte nje-dhomshe posedon kuzhinen banjon si dhe ka ballkon, eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Qmimi eshte 160,ne te perfshihen te gjitha shpenzimet.Ju faleminderit ..


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Dhomë ndenjeje
  Kuzhinë   Ballkon
  Parkim   Kabëll për TV
  Linjë Interneti

Aparat Shtëpiak
  Frigorifer   Shporet elektrik
  Makine e larjes së rrobave

Shërbime përfshirë në çmim:
  Kabëll për TV   Ujë
  Rryma

Rrethina
  Afër qendres   Afër institucionit parashkollor
  Afër shkollës fillore   Afër shkollës mesme
  Afër kolegjit/universitetit   Afër bibliotekës
  Afër dyqaneve   Afër restorantit
  Afër parkut   Afër spitalit
  Afër shtëpis të shëndetit   Afër trafikut urban
  Afër fushës sportive

Info:
Emri: artan

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

banese me qera

Kosovë, Prishtinë
180.00€
Leshohet me qera banesa ne qender te Prishtines

Leshohet me qera...

Kosovë, Prishtinë
350.00€
Banesa

Banesa

Kosovë, Prishtinë
banese me qera

banese me qera

Kosovë, Prishtinë
160.00€This page took 0.049795 seconds to load. Memory usage: 5.98 M