Ballina  » Shërbime  » Tjera

 Shatora me Qira Gjilan

 1.00€

Publikuar më 03 Jun, 2019 | Numri i Vizitave: 156 | ID: #7181
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   045376614
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Gjilan
Info shtes për adresë:   Gjilan

Përshkrimi

Shatora me Qira Gjilan

Ju ofrojme ne gjdo kohe Shatora, Tavolina dhe Karriga shume cilësore per gjdo aheng tuaj si për Fejesa, Kanagjeqe, Dasma, Panaire, Konferenca si dhe për të pame.

Na kontaktoni për të rezervuar datën tuaj... Montimi & Transporti GRATIS
Viber +38345376614

045-376-614
049-313-959


Info:
Emri Juaj: Garden Tenda
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shatora me Qira Gjilan

Shatora me Qira...

Kosovë, Gjilan
1.00€
KREDI DHE SHPEJTË PREJ 1,50% NË 24 ORË

KREDI DHE SHPEJTË...

Shqipëri, Durrës
Shërbime juridike në Gjermani

Shërbime juridike...

Gjermani, Gjermani
Kosovo Detective

Kosovo Detective

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.048727 seconds to load. Memory usage: 5.99 M