Leshoje banesen me qira

 0.00€

Publikuar më 01 Jun, 2019 | Numri i Vizitave: 274 | ID: #7178
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   046195201
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Dhoma gjumi:   1
Banjo:   1
Sipërfaqja:   50 m2

 

Përshkrimi

Leshoje banesen me qira te Qafa e mobiluare kati i dyte.

Me shume info: 046/195/201.


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Kuzhinë
  Ballkon   Parkim
  Kabëll për TV

Aparat Shtëpiak
  Frigorifer   Shporet elektrik
  Makine e larjes së rrobave

Shërbime përfshirë në çmim:
  Ujë   Rryma

Rrethina
  Afër qendres   Afër institucionit parashkollor
  Afër shkollës fillore   Afër shkollës mesme
  Afër kolegjit/universitetit   Afër bibliotekës
  Afër dyqaneve   Afër restorantit
  Afër parkut   Afër spitalit
  Afër shtëpis të shëndetit   Afër trafikut urban

Info:
Emri: Prizreni 2019

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Banese me qera ne Dardani - Te Santea

Banese me qera ne...

Kosovë, Prishtinë
300.00€
Banese me qera ne Ulpiane/te fontana lire dhe mire

Banese me qera ne...

Kosovë, Prishtinë
240.00€

banese me qera

Kosovë, Prishtinë
180.00€
Banese me qera mbrapa AAKs

Banese me qera...

Kosovë, Prishtinë
240.00€This page took 0.073408 seconds to load. Memory usage: 6.09 M