AGENCY HOME VIP SHET URGJENT BANES 107m2 në qendër te pejës

 47,000.00€

Publikuar më 28 May, 2019 | Numri i Vizitave: 242 | ID: #7177
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +38649699964
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Pejë
Info shtes për adresë:   qender
Dhoma gjumi:   3
Banjo:   1
Sipërfaqja:   107 m2
Viti i ndërtimit:   2011

 

Përshkrimi

AGENCY HOME VIP
SHETË URGJENT BANESË TË MOBILUAR
107 m2 për vetem 47 mij euro ne qender të Pejës

Shesim banesen me siperfaqe prej 107m2 mu ne qender te Pejës
Banesa ndodhet per ball parkut mbi Banakollët rruges Spitalit ball per ball me Radio Pejën të Semitronix.
Banesa posedon ngrohje qendrore dhe e klimtizuar .

Banesa eshtë ne katin e 5-
Banesa shitet kompletë e mobiluar
Banesa perkthehet menjë herë
Banesa posedon
2 dhoma të gjumit
1 sallon
1 Kuzhinë
1 Koridorë
2 Terasa
1 wc Banjo madhe

Andaj ju klient te nderuar qe deshironi ta keni nje banes ne Qender me pamje nga Parku ku ka aferë të gjitha Si shkolla qerdhe spital qendren dhe gjitha lokalet Afariste .

BANESA SHITET NË MENYRË URGJENTE KOMPLETË E MOBILUAR PËR VETEM 47 mij euro

----- A G E N C Y - H O M E - V I P --------
Të interesuarit mund të na kontaktojnë .
Në +386-49-699964 viber tango WhatsApp .
Në +383-44-699964 viber tango WhatsApp .
Në Skype Agency home vip Kosovo
Në facebook Home Vip-a
Në Email [email protected]
Apo në zyret tona ju faliminderit nga HOME VIP. Mos Hezitoni të na kontaktoni binduni dhe vet ne Korrektësin , Sinqeritetin dhe aftësit tona Prefesionale sepse puna që kemi bërë deri tani na ka sjell që të jemi një ndër Agjensionet për Patundshmëri më të madhenjë në Kosovë,Mal të zi, Shqipëri etj. ju Mirpresim në gjdo kohë 24/orë ju Faliminderit .,

Nga staffi Home Vip-a .


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Kuzhinë
  Ballkon   Kabëll për TV

Aparat Shtëpiak
  Frigorifer   Makine e larjes së rrobave
  Fshesë Qendrore

Rrethina
  Afër qendres   Afër shkollës mesme
  Afër dyqaneve   Afër spitalit
  Afër asfaltit   Afër bjeshkëve

Info:
Emri: agency home vip

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Prodaje se stan 55m2+48m2 suncani breg u Prishtini!

Prodaje se stan...

Kosovë, Prishtinë
45,000.00€
Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar Gjiri i Lalzit.

Shitet Vile 2...

Shqipëri, Durrës
215,000.00€
BANESA NE SHITJE NE PRISHTIN ME QMIM ME TE LIR NE TREG BREGU i DJELLIT!

BANESA NE SHITJE...

Kosovë, Prishtinë
45,000.00€
Shitet apartament 2+1 Vala Mar Gjiri Lalzit

Shitet apartament...

Shqipëri, Durrës
74,700.00€This page took 0.059090 seconds to load. Memory usage: 6.09 M