Banese me qera mbrapa AAKs

 240.00€

Publikuar më 27 May, 2019 | Numri i Vizitave: 178 | ID: #7163
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044248277
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë

Përshkrimi

leshohet banesa me qera nbrapa AAKs.
banesa ka dy dhoma dhe e gatshme per banim nga 1 qershori.
per.me shume informata lajmrohuni ne nr telit 044248277 dhe 8 njejti ne viber.


Info:
Emri: Kastriot

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Leshohet me qera banesa ne qender te Prishtines

Leshohet me qera...

Kosovë, Prishtinë
350.00€
banese me qera mbrapa AAKs ne Ulpiane- Prishtine

banese me qera...

Kosovë, Prishtinë
240.00€
Banese me qera (Ulpiana- mbrapa AAKs) e sapo renovuar

Banese me qera...

Kosovë, Prishtinë
220.00€
Banese me qera mbrapa AAKs

Banese me qera...

Kosovë, Prishtinë
240.00€This page took 0.049917 seconds to load. Memory usage: 6.08 M