Banese me qera ne Ulpiane/mbrapa AAKs Prishtine

 240.00€

Publikuar më 22 May, 2019 | Numri i Vizitave: 71 | ID: #7157
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044248277
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Dhoma gjumi:   2
Sipërfaqja:   50 m2

Përshkrimi

Banesa gjendet mbraoa AAKs ne lagjen Ulpiana ne Prishtine. gjendet ne katin e trete dhe eshte e gatshme per banim nga data 1 qershori.
eshte e pershtatshme si per familjar ashtu edhe per studenta.
me kontaktoni ne nr. telefonit +38344248277 dhe ne viber i njejti numer.


Info:
Emri: Kastriot

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

banese me qera

banese me qera

Kosovë, Prishtinë
200.00€

Jap baaneses me...

Kosovë, Prishtinë
250.00€
Banesë me qira te Santea Dardani

Banesë me qira te...

Kosovë, Prishtinë
270.00€
Banesë me qira

Banesë me qira

Kosovë, Prishtinë
250.00€This page took 0.049253 seconds to load. Memory usage: 5.79 M