Banese me qera ne Ulpiane/mbrapa AAKs Prishtine

 240.00€

Publikuar më 20 May, 2019 | Numri i Vizitave: 153 | ID: #7156
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +38344248277
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Mbrapa AAKs
Dhoma gjumi:   2
Banjo:   1
Sipërfaqja:   50 m2

Përshkrimi

Leshohet banesa me qera ne Prishtine/lagja Ulpiana mbrapa AAKs. banesa ka dy dhoma dhe eshte komplet e mobiluar.
banesa eshte e gatshme per banim.nga data 1 qershori.


Info:
Emri: Kastriot

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

banese me qera

Kosovë, Prishtinë
180.00€
Banes me qira

Banes me qira

Kosovë, Prishtinë
230.00€
banese me qera

banese me qera

Kosovë, Prishtinë
220.00€
Leshoje banesen me qira

Leshoje banesen me...

Kosovë, Prishtinë
0.00€This page took 0.049479 seconds to load. Memory usage: 5.97 M