truell

 3,500.00€

Publikuar më 19 May, 2019 | Numri i Vizitave: 99 | ID: #7153
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   01777465625
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Vushtrri
Info shtes për adresë:   vresht e vushtrris
Sipërfaqja e Truallit:   12.8ari

Përshkrimi

shiten 12.8 ari truell ne fshatin vresht e vushtrris ne hymje nga mitrovica trulli asht i pershtatshem per ndertim dhe vend shum i mir ka edhe mundesi te ndamjes se truellit ne dy pjes nga 6.4 ari me qmim prej 3500€ per ari nese blihet i teri ka mundesi per qmimin ma te favorshem rruga e asfaltume asht 50-70 metra larg nga trulli dokumentacionin e trullit e posedoj une ne emen temin te interesuarit mund te lajmrohen gjdo dit nga ora 8 deri ne 24 ne tel vajber 0049-1777465625 ose direkt ne 0049- 1777475625


Info:
Emri: ramiz

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

SHITEN TROJE në...

Kosovë, Gjakovë
3,600.00€
toka ne shitje

toka ne shitje

Kosovë, Kastriot
Shitet Trolli ne rrugen Kijeve- Qabiq

Shitet Trolli ne...

Kosovë, Klinë
3,000.00€

SHITET TOKA NE...

Kosovë, FerizajThis page took 0.061022 seconds to load. Memory usage: 5.91 M