XHEL PER ZGJATJEN E KOHES SEXUALE DHE RRITJEN E PENISIT PER GJITHMONE

 

Publikuar më 16 May, 2019 | Numri i Vizitave: 260 | ID: #7151
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   38344845808
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë

Përshkrimi

Xheli lubrifikant ofron rehati maksimale,
lubrifikim ideal dhe hidratim për shkak të koncentrimit të lartë të acidit hialuronik. Nivele të larta të acidit succinic rrit efektin e një kompleksi ushtrimesh që synojnë zgjerimin e penisit.
Xheli ka një cilësi të këndshme dhe të butë, pa ngjitës, ,
aromë dhe parabene të lira.
- Metoda e aplikimit
Aplikoni xhelin në organet gjenitale të jashtme ose prezervativin para marrëdhënies. Kjo nuk është një spermicid
- Së pari, ju duhet të lubrifikoni me kujdes xhelin e penisit.
Penisi për të arritur goditje të lehtë të mbledhjes dhe do të fillojë një nxitojnë gjaku.
Përfundimi OK. Në këtë kohë fuqia fillon nga brenda për të stimuluar qarkullimin e gjakut, ndërsa ju veproni në mënyrë mekanike. Anëtari duhet të kapë me dy gishta, duke formuar shenjën "OK"
Duke filluar nga baza. penisi duhet të mbyllet në bazë, duke punuar plotësisht nëpër trungun e tij.
Lëvizja lart. Stimulimi lëviz gradualisht lart. Presioni mbi anëtarin duhet të jetë optimale, pa dhimbje.
Kokë. Para kokës së masazhit të penisit, duhet të ndaleni për disa sekonda.
Përsëritja. Pas kësaj ju duhet të përsërisni hapat përsëri
- Përparësitë kryesore të Xhelit
Ekspertët rekomandojnë përdorimin e xhelit titan nëse dëshiron një njeri:
- e ngrit penisin,
- e forcon penisin,
e permireson ejacaulimin,
 - për të ofruar kënaqësinë e fundit për partnerin e tij;
 - të ketë tërheqje seksuale;
- për të rritur madhësinë e penisit edhe 6 cm per gjithmon(duke e perdorur Xhelin ne penis,
për zgjatjen e kohes sexualei edhe 2 - 3 orë ma shum sex.
- Perberesit e Xhelit;
Ujë, Poliakrilat natriumi, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Trideceth-6, PEG / PPG-18/18 Dimethicone, Propylene glycol, Poloxamer 184, Verbena lule / ekstrakt fletë, Hyaluronate natriumi, Acid succinic, ekstrakt luleshtrydhe, Hidroksid natriumi
QMIMI - 50 ero
Tel +38344845808


Info:
Emri: Gashi

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

KERKOHET GAZETAR/E

KERKOHET GAZETAR/E

Kosovë, Prishtinë
Ofertë punësimi në Gjilan

Ofertë punësimi...

Kosovë, Gjilan
Ofertë punësimi në Pejë

Ofertë punësimi...

Kosovë, Pejë

Kerkoj Puntor

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.050831 seconds to load. Memory usage: 5.98 M