Kopshtar (Gjermani)

 

Publikuar më 25 Apr, 2019 | Numri i Vizitave: 122 | ID: #7115
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049720999
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

Përshkrimi

Kopshtar (Gjermani)

Detyrat dhe Përgjegjësitë :
• Kultivimi i bimëve, frutave dhe perimeve
• Mirëmbajtja e rregullt e produkteve
• Organizimi i aktiviteteve
• Monitorimi i fertilizimit
• Dokumentimi i proceseve të punës

Eksperiencat :
• Preferojmë një individ të orientuar në qëllime dhe me përvojë paraprake pune në këtë fushë

Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Ndërtimtari (Gjermani)

Ndërtimtari...

Kosovë, Prishtinë
Depoist (Gjermani)

Depoist (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Kamarierë (Austri)

Kamarierë (Austri)

Kosovë, Prishtinë
Punonjës në sektorin e riciklimit (Suedi)

Punonjës në...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.050329 seconds to load. Memory usage: 5.85 M