Mirëmbajtës i Ndërtesave (Gjermani)

 

Publikuar më 25 Apr, 2019 | Numri i Vizitave: 117 | ID: #7113
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049714888
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

Përshkrimi

Mirëmbajtës i Ndërtesave (Gjermani)

Detyrat dhe Pergjegjesite :
• Mirembajtja e apartamenteve te banoreve
• Pastrimi i apartamenteve, ndihma e ushqimit per banoret
• Pune riparimi ne zonen e shtepise
• Mbeturinat, grumbullimi dhe asgjesimi i mbetjeve te riciklueshme
• Sherbimi dimeror, mirembajtja e bazave

Eksperiencat :
• Artizanat i forte
• Trajnimi ne drejtimin e permendur ose te ngjajshem
• Pune ne grup dhe fleksibilitet
• Njohuri e mire e gjermanishtes ne te folur dhe te shkruar
• Gezim te ballafaqimit me njerez te moshuar dhe nje ton te sjellshem

Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Profesionistë në sektorin e mikpritjes në hotelieri (Suedi)

Profesionistë në...

Kosovë, Prishtinë
Ofertë punësimi në Gjilan

Ofertë punësimi...

Kosovë, Gjilan
Sektori Marketing dhe Shitje (Zvicër)

Sektori Marketing...

Kosovë, Prishtinë
Zhvillues i Sistemeve (Suedi)

Zhvillues i...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.069667 seconds to load. Memory usage: 5.86 M