Shes banesën në lagjen dardania, Prishtinë.

 91,000.00€

Publikuar më 24 Apr, 2019 | Numri i Vizitave: 283 | ID: #7112
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +38349550126
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Dhoma gjumi:   2
Banjo:   2
Sipërfaqja:   71 m2

Përshkrimi

Shes banesën në lagjen dardania, Prishtinë.
Banesa ka 2 dhoma gjumi. Dhoma e pritjes. Ka 2 ballkona dhe 2 banjo. Kati i 3. Nxemje qëndrore 24 or si dhe rrym dhe uj 24 or pa ndalesë. Per qdo informacion shtesë kontaktoni në numrin e telefonit.
Qmimi 91,000 €, sierfaqe 71 m².
Është ndërtim i vjeter 5 katësh.
Banesa ndodhet në nje lagje të qetë për banim familjar. Ka parking të mjaftueshem si dhe lagjja është e ndriquar tëresisht gjate natës. Banesa është në katin e 3 gjithsej banesa është 5 katshe PA LIFT. Posedoj fletën poseduese dhe dokumentacioni është i rregullt.
Per qdo pyetje numri kontaktuestel / “Viber”: +383 49 550 126
ID e shpalljes: 7
Likuiditeti patundshmëri
http://fb.com/Likuiditeti


Info:
Emri Juaj: Shpetim Bici
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shitët banesa në Dardani, Prishtinë afër restorantit Villa natyra.

Shitët banesa në...

Kosovë, Prishtinë
300,000.00€
Shitet Banesa 91m² Afer Maxi 24h Rruga B

Shitet Banesa...

Kosovë, Prishtinë
95,000.00€
Prodaje se stan u Pristini suncani breg 55+48m2 stare bele zgrade

Prodaje se stan u...

Kosovë, Prishtinë
45,000.00€
Prodaje se stan 55m2+48m2 suncani breg u Prishtini!

Prodaje se stan...

Kosovë, Prishtinë
45,000.00€This page took 0.049685 seconds to load. Memory usage: 6.08 M