Shitët banesa afër Eulexit në lagjen e spitalit në Prishtinë.

 75,000.00€

Publikuar më 23 Apr, 2019 | Numri i Vizitave: 269 | ID: #7111
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +38349550126
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagja e spitalit
Dhoma gjumi:   3
Banjo:   1
Sipërfaqja:   107 m2

Përshkrimi

Shitët banesa afër Eulexit në lagjen e spitalit në Prishtinë.
Banesa gjendët në katin e 10-të, ka 107 m² me qmim total 75,000 € dmth 700 €/m².
Ka pamje nga qyteti, spitali, eulexi, veterniku.
Ka 3 dhoma gjithsej, 1 banjo e madhe, ashensorë me mirmbajtje mujore 10 €.
E ndërtuar nga firma ”Lura e Avni Gjakovës”.

Banesa shitët me të gjith interierin që posedon:
Nxemje qëndrore Vailant të gjermanisë me Smart Thermostat WIFI.
Air condition.
Ujë 24 orë me rezervarë privat.
IONAIR sistemin: që pastron ajrin në 5 faza në mënyrë efektive largon qdo lloj të ndotsve të grimcave të ajrit, duke përfshirë alergen, polen, sporet e mykut, pluhurit, perutin e qenit apo maces, kunder alergjisë, bakeret dhe virusët në ajr.

Poashtu përveq mobileve të enterierit modern, banesa posedon edhe 2 TV.
LED të teknologjisë së lartë Samsung madhesija 65 inc në dhomë të ditës dhe Samsung 35 inc në dhomë të fëmijëve. Por nuk kryhet me kaq.

Në dhomën master të fjetjës është edhe Kinema private me projektor HD dhe me madhësi 100 inc me surround sistem.

Surround sistemin e nivelit dhe kualitetit të lartë.

Kujtesa dhe Ipko ofrojnë shërbimet e tyre, por unë kam vendosur Digitalbin antenën satelitore me HD kanale full paket që transferohet te blerësi.

Gjitha dhomat kan ndriqim natyral nga dielli gjat tër ditës.

Terrasa është ekstra e madhe, pjesa me pamje nga qyteti është e mbyllur me dritare panorame.

Ballkonin shtesë që eshtë I hapur dhe posedon skarën.

Banesa është e kompletuar tërësishtë, ka maqinë të lamjes, maqinë të enëve, frigorifer të integruar, sende dekoruese si piktura llampa etje etje.

Për më shumë shikoni fotot duke klikuar linkun më poshtë:
https://drive.google.com/drive/folders/1oEAThGt _PzuVHv7isK6tUVYvWA_6soFN?usp=sharing

Pres blerës serioz për të lën termin për ta parë banesën kontaktoni në
tel / “Viber”: +383 49 550 126
ID e shpalljes: 5
Likuiditeti patundshmëri
http://fb.com/Likuiditeti


Info:
Emri Juaj: Shpetim Bici
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shitët urgjentisht banesa në Larishtë, Prishtinë te ProcreditBank.

Shitët...

Kosovë, Prishtinë
1,100.00€
Banesa ne shitje ne Prishtine bregu i djellit!Banesat te vjetra!

Banesa ne shitje...

Kosovë, Prishtinë
48,000.00€
Shitët banesa ngjitur me lokal në Dardani

Shitët banesa...

Kosovë, Prishtinë
100,000.00€
Shes banesën në lagjen dardania, Prishtinë.

Shes banesën në...

Kosovë, Prishtinë
91,000.00€This page took 0.063861 seconds to load. Memory usage: 6.08 M