Shitët banesa në Dardani te Viva fresh store.

 165,000.00€

Publikuar më 19 Apr, 2019 | Numri i Vizitave: 317 | ID: #7108
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +383 49 550 126
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Dhoma gjumi:   3
Banjo:   2
Sipërfaqja:   120 m2

Përshkrimi

Shitët banesa në Dardani te Viva fresh store.
Shumë e përshtatshme për banim dhe për biznes.

Banesa është e mobiluar dhe posedon:
•120 m² bashk me ballkona,
•Kati 1,
•Sallon me kuzhinë,
•3 Dhoma gjumi,
•2 Banjo,
•3 Ballkona,
•Nxemje qendrore.
•Garazhë.
Salloni është I lidhur me trepazari ndërsa kuzhina e ndarë.
Ka vendparkim të madh, 2 parqe, 2 shkolla fillore, bibliotekë etje.

Çmimi i banesës 165.000 €.
Çmimi i garazhës 12.000 €.
Kontaktoni në tel / “Viber”: +383 49 550 126
ID e shpalljes: 6
Likuiditeti patundshmëri
http://fb.com/Likuiditeti


Info:
Emri Juaj: Shpetim Bici
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

AGENCY HOME VIP SHET URGJENT BANES 107m2 në qendër te pejës

AGENCY HOME VIP...

Kosovë, Pejë
47,000.00€
Banesa ne shitje 55m2+49m2  bregu idiellit!

Banesa ne shitje...

Kosovë, Prishtinë
45,000.00€
Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar Gjiri i Lalzit.

Shitet Vile 2...

Shqipëri, Durrës
215,000.00€
Shitët banesa në Dardani, Prishtinë afër restorantit Villa natyra.

Shitët banesa në...

Kosovë, Prishtinë
300,000.00€This page took 0.050637 seconds to load. Memory usage: 6.08 M