Shitët banesa në Dardani, Prishtinë afër restorantit Villa natyra.

 300,000.00€

Publikuar më 16 Apr, 2019 | Numri i Vizitave: 378 | ID: #7105
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +383 49 550 126
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Dardani
Dhoma gjumi:   3
Banjo:   2
Sipërfaqja:   140 m2

Përshkrimi

Shitët banesa në Dardani, Prishtinë afër restorantit Villa natyra.
Banesa është ndërtim I vjetër dhe është në katin përdhesë, komplet ndërtesa është 3 katëshe e lartë, ka 140 m² neto, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 dhomë pritje, 1 kuzhinë dhe 3 koridore.
Oborri është në shfrytzim të banesës dhe posedon një lokal posht sajë prej 40 m² siq mund ta shihni në foto, është shum e përshtatshme për biznes.
Ka dy hymje, një hymje nga ndërtesa dhe një hymje e veqant.
Ka nxemje qëndrore, pushimore, kopsht, ballkon, shteg në oborr dhe parking rrugorë.
Të gjitha dokumentat e pronësisë janë në rregull.
Banesa është e mobiluar tërsisht, ka në shfrytzim të gjithë pjesën e përparme dhe ka PARKING PRIVAT.
Ka qasje nga të dy rruget para dhe prapa ndërtesës ku është hymja e banorëve të ndërtesës.
Ka pamje dhe kopshte në të dy anët.
Pranohët nga bankat si hipotekë në rast të blerjes me kredi.
Qmimi I shitjes 300,000 €.
Kontaktoni në tel / “Viber”: +383 49 550 126
ID e shpalljes: 3
Likuiditeti patundshmëri
http://fb.com/Likuiditeti


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Dhomë ndenjeje
  Kuzhinë   Ballkon
  Parkim

Info:
Emri Juaj: Shpetim Bici
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shitet Banesa 91m² Afer Maxi 24h Rruga B

Shitet Banesa...

Kosovë, Prishtinë
95,000.00€
Shitet banesa 110m2 Prishtine

Shitet banesa...

Kosovë, Prishtinë
Shitët banesa në Dardani te Viva fresh store.

Shitët banesa në...

Kosovë, Prishtinë
165,000.00€
Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar Gjiri i Lalzit.

Shitet Vile 2...

Shqipëri, Durrës
215,000.00€This page took 0.067213 seconds to load. Memory usage: 6.07 M