BANESA PER QERA

 290.00€

Publikuar më 13 Apr, 2019 | Numri i Vizitave: 242 | ID: #7103
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049676704
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   BILL CLINTON afer nen kalimit
Dhoma gjumi:   2
Banjo:   1
Sipërfaqja:   70 m2
Viti i ndërtimit:   1992

Përshkrimi

Banesa gjindet në bulevardin Bill Clinton afër nen kalimit te barnatorja Valeriana.
Banesa ka këtë renditje; 
Dhoma 2, Trapezarija, Kuzhina, Ballkoni,Koridori, Banjo, Shpajzi, banesa gjendet në katin e 7 dhe lifti gjithmonë është funksional, banesa e ka pamjen nga rruga kryesore ndërsa parkingu për vetura është mrapa ndërtesës. 

Banesa është e gatshme për qira dhe qmimi është 290 euro i diskutueshëm. Banesa preferohet të lëshohet për familjar.

Kontakti: 049676704 Viber; +38349676704.


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Dhomë ndenjeje
  Dhomë ngrënie   Kuzhinë
  Dysheme me pllaka   Dysheme me parket
  Ballkon   Ashensor
  Garazhë   Parkim
  Kabëll për TV   Linjë Interneti

Aparat Shtëpiak
  Frigorifer   Shporet elektrik
  Makine tharëse   Makine e larjes së rrobave
  Ngrohje qendrore

Rrethina
  Afër qendres   Afër institucionit parashkollor
  Afër shkollës fillore   Afër shkollës mesme
  Afër kolegjit/universitetit   Afër dyqaneve
  Afër restorantit   Afër spitalit
  Afër shtëpis të shëndetit   Afër trafikut urban
  Afër asfaltit

Info:
Emri: Shpetim

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Kerkojme banese me qira per nderkombetare

Kerkojme banese me...

Kosovë, Prishtinë
Leshoj banesen me qera per 6 studente

Leshoj banesen me...

Kosovë, Prishtinë
420.00€

banese me qera

Kosovë, Prishtinë
200.00€
Banesa per zyre apo banim ne QENDER

Banesa per zyre...

Kosovë, Prishtinë
500.00€This page took 0.048718 seconds to load. Memory usage: 6.09 M