Banes me qera

 250.00€

Publikuar më 12 Apr, 2019 | Numri i Vizitave: 381 | ID: #7102
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044 600 616
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Dhoma gjumi:   2
Banjo:   1
Sipërfaqja:   70 m2

 

Përshkrimi

Leshoj banesen me qera, e mobiluar dhe renovuar e pershtatshme per familjar, jo kontakt prej agjencive


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Dhomë ndenjeje
  Kuzhinë   Ballkon
  Ashensor   Parkim
  Kabëll për TV   Linjë Interneti

Aparat Shtëpiak
  Frigorifer   Shporet elektrik
  Makine e larjes së rrobave   Fshesë Qendrore
  Ngrohje qendrore

Rrethina
  Afër qendres   Afër institucionit parashkollor
  Afër shkollës fillore   Afër kolegjit/universitetit
  Afër dyqaneve   Afër restorantit
  Afër spitalit   Afër shtëpis të shëndetit
  Afër trafikut urban   Afër asfaltit

Info:
Emri: Medi

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Banese me qera ne Ulpiane/te fontana

Banese me qera ne...

Kosovë, Prishtinë
240.00€
Banese me qera mbrapa AAKs

Banese me qera...

Kosovë, Prishtinë
240.00€

Leshohet banesa me...

Kosovë, Prishtinë
170.00€
Shitet Banesa ne Vushtrri

Shitet Banesa ne...

Kosovë, VushtrriThis page took 0.055360 seconds to load. Memory usage: 6.09 M