Jap Banesen PENTHOUSE me qera - 336 m2 NETO + 132m2 terase.

Publikuar më 30 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 269 | ID: #7093
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049443030
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Prishtina e Re
Sipërfaqja:   468 m2

Përshkrimi

Jap me qera PENTHOUSE 336 metra katror neto + 132 m2 terasa ne lagjen “Prishtina e Re” me qasje direkte ne rrugen A.

Penthouse eshte ne fazen ndertimore dhe pritet te perfundoj se ndertuari me se largu ne Qershor 2020.
Vetem nje Penthouse gjendet ne komplet pllaken e bllokut, gje qe e ben shume me private dhe ekskluzive..
Eshte shume I pershtatshem per zyre apo ndonje ide biznesore (ordinance private). Objekti posedon dy lifte (Njeri lift per 13 Persona dhe tjetri per 6 Persona).
Planimetria e objektit eshte e bashkangjitur ne foto, mirepo ka mundesi modifikimi sipas kerkeses se klientit, pasi qe ende eshte ne fazen ndertuese.


Cilësit e Prones
  Dhomë ndenjeje   Dhomë ngrënie
  Kuzhinë   Dysheme me pllaka
  Dysheme me parket   Ballkon
  Ashensor   Sigurim
  Garazhë   Parkim
  Kabëll për TV   Linjë Interneti
  Linjë Telefoni

Rrethina
  Afër institucionit parashkollor   Afër shkollës fillore
  Afër shkollës mesme   Afër kolegjit/universitetit
  Afër dyqaneve   Afër restorantit
  Afër parkut   Afër spitalit
  Afër shtëpis të shëndetit   Afër trafikut urban
  Afër asfaltit   Afër fushës sportive

Info:
Emri Juaj: Drilon
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Banesa

Banesa

Kosovë, Prishtinë
Banesa per zyre apo banim ne QENDER

Banesa per zyre...

Kosovë, Prishtinë
500.00€
Leshoje banesen me qira

Leshoje banesen me...

Kosovë, Prishtinë
0.00€
Banes

Banes

Kosovë, Ferizaj
250.00€This page took 0.073840 seconds to load. Memory usage: 6.09 M