Kopshtar(Ndihmës) në Gjerman

 

Publikuar më 28 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 127 | ID: #7089
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049720999
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

Përshkrimi

Kopshtar(Ndihmës) në Gjermani

Detyrat dhe Përgjegjësitë :
• Mirëmbajtja e kopshteve dhe zonave të gjelbra
• Modifikimet dhe krijimi i kopshteve të reja
• Ndërtimi i mureve, rrugicave dhe pushimoreve

Eksperiencat :
• Shkollimi apo përvojë pune si kopshtar
• Përvojë disa vjeçare

Vendi: Winterthur, Gjermani

Data e Skadimit: 19 Prill, 2019
Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro
Email: [email protected]


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Mjekë (Gjermani)

Mjekë (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Sektori i Logjistikës (Zvicër)

Sektori i...

Kosovë, Prishtinë
Teknik shtëpiak (elektricist, zdrukthëtar, punëtor sanitar) (GJERMANI)

Teknik shtëpiak...

Kosovë, Prishtinë
Menaxher i Programit (Zvicër)

Menaxher i...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.055080 seconds to load. Memory usage: 5.86 M