Shesim Skele - RINGER

Publikuar më 26 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 146 | ID: #7088
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   043508111
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Prishtine

Përshkrimi

Ofrojme shitjen e Skeleve te reja. Skelet jane prodhim I Kompanise Austriake RINGER KG dhe te sapoardhura ne Kosove.
Sasia 4000 m² (ne dispozicion)

Kontakti: 043 508 111


Info:
Emri: Ringer

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Ofrojm Pune Saldues (Gjermani)

Ofrojm Pune...

Kosovë, Prishtinë
Shesim Skele - RINGER

Shesim Skele - RINGER

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.047274 seconds to load. Memory usage: 5.83 M