Shtepi dy Kateshe Ndertim i Ri

 126,000.00€

Publikuar më 24 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 315 | ID: #7075
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +4917634121171
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Gjilan
Dhoma gjumi:   4
Banjo:   2
Sipërfaqja e Shtëpis:   150 m2
Sipërfaqja e Truallit:   2 ari
Viti i ndërtimit:   2017

 

Përshkrimi

hes Shtepin 2 Kateshe Ndertim i Ri .Shtepia ka keto masa 8,5 x 9,5 metra me 250 metra oborr .
Shtepia eshte ndertim i ri 2016 dhe eshte komplet e
perfunduar brenda dhe jashte dhe eshte komplet e mobiluar . Shtepia ka leje ndertimi dhe gjithe dokumentacionin e duhur si dhe eshte ne emrin tim personal . Shtepia ka Kanalizim , Rryme , Internet dhe Rruge te asfaltuar .
Gjindet ne rrugen Gjilan - Prishtine afersisht 100 metra prej Rruges kryesore afer Eurogomes dhe Restaurant Pojata dhe perball Restaurant Garden.
Shtepia eshte e ndertuar me Material shume kualitativ ka dy pllaka masive dhe nje plan tejet te shfrytezueshem , ne katin e pare ka Dhomen e dites , Kuzhinen nje Dhome Gjumi si dhe nje Banjo , ndersa ne Katin e dyte ka 3 Dhoma Gjumi nje Banjo dhe nje Shpajz .
Shtepia ka plan Modern - Klasik Gjerman !
Shtepia eshte e pajisur me Alarm sigurie dhe eshte e siguruar prej kompanis se Sigurimit
Per Informata tjera ju lutem me kontaktoni ne Tel;
+49 17634121171 Viber apo WhatsApp

Ju Falemnderit per Mirekuptim!


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Dhomë ndenjeje
  Dhomë ngrënie   Kuzhinë
  Ballkon   Bunar
  Kanalizim   Sigurim
  Parkim   Kopësht
  Oborr të rethuar   Kabëll për TV
  Linjë Interneti   Linjë Telefoni

Aparat Shtëpiak
  Frigorifer   Shporet elektrik
  Makine e larjes së rrobave   Makine e larjes së enve
  Fshesë elektrike   Fshesë qendrore

Rrethina
  Afër restorantit   Afër trafikut urban
  Afër asfaltit

Info:
Emri Juaj: Luan Zymeri
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shes

Shes

Kosovë, Gjakovë
Shes shtepin ne prishtin

Shes shtepin ne...

Kosovë, Prishtinë
90,000.00€
Shes shtepine

Shes shtepine

Kosovë, Prishtinë
40,000.00€
Shitet shtëpia me 5 ari!

Shitet shtëpia me...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.070264 seconds to load. Memory usage: 6.09 M