Ma lehte per leje pune per Malin e Zi

 

Publikuar më 23 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 94 | ID: #7074
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +38267520748
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë

Përshkrimi

Më e lehtë për lejet e punës për shqiptarët per pune në Mal të Zi!
Marrja e lejes së punës dhe lejes së qëndrimit për punë në Malin e Zi. Sigurt dhe efikas! Për punë sezonale dhe punë të zakonshme, që vijnë në Mal të Zi me kompaninë tuaj ose individualisht për një punë tjetër. Për më shumë informacion, ju lutemi telefononi në: +38267520748


Info:
Emri: lejeperpune

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Ma lehte per leje pune per Malin e Zi

Ma lehte per leje...

Kosovë, Prishtinë
Per me mar lejen e  punes per Malin e Zi

Per me mar lejen e...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.049657 seconds to load. Memory usage: 5.82 M