SHITET TOKA NE FSH,BABUSH URGJENT

Publikuar më 23 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 146 | ID: #7072
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Ferizaj
Info shtes për adresë:   Babush i muhaxherve
Sipërfaqja e Truallit:   1h

Përshkrimi

Shitet toka prej 1h ne fsh.Babush te Muhaxherve,e pershtatshme per biznes dhe me cmim te volitshem shitet urgjent..Toka gjendet ne nje pozite te pershtashme per biznes,rreth autostrades Prishtine-Shkup,100m prej rrethit ku kyqesh nga magjistralja ne autostrad.Per me shume detaje +38344436883 cmimi sipas marrveshjes.Mund te marr edhe nje banese si kompensim dhe tjerat te holla.


Cilësit e Prones
  Tokë ndërtimi   Tokë industriale
  Ujësjellës   Rrymë
  E rethuar

Info:
Emri: Idriz

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

toka ne shitje

toka ne shitje

Kosovë, Kastriot

SHITEN TROJE në...

Kosovë, Gjakovë
3,600.00€
toka ne shitje

toka ne shitje

Kosovë, Kastriot
toka ne shitje

toka ne shitje

Kosovë, Kastriot
0.00€This page took 0.053266 seconds to load. Memory usage: 5.92 M