Kamarier/e (Gjermani)

 

Publikuar më 19 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 159 | ID: #7065
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049710505
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

Përshkrimi

Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte Kamarier.
Detyrat dhe Përgjegjesltë :
• Aftësitë për të shërbyer në ushqim dhe pije
• Këshillojuni për zgjedhjet e menysë;
• Shërbejë ushqim dhe pije;
• Paraqitni faturat për klientët dhe pranoni pagesa në para të gatshme, karta krediti ose debiti
• Të marrë urdhra dhe të kalojë në staf të kuzhinës dhe bar;
• Përshëndetni klientët, paraqitni menutë, jepni rekomandime dhe u përgjigjeni pyetjeve në lidhje me ushqimin dhe pije
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit : +383 49 710 505, +383 49 720 999, +383 49 764 700, ose në email-in tonë zyrtarë: [email protected] .
Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Mekatronikë, Asistent i punëtorisë (Gjermani)

Mekatronikë,...

Kosovë, Prishtinë
Murator (Gjermani)

Murator (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Infermier/e dhe asistues medicinal (Gjermani)

Infermier/e dhe...

Kosovë, Prishtinë
Industria e përpunimit të metaleve (Zvicer)

Industria e...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.050436 seconds to load. Memory usage: 5.86 M