Depoist (Gjermani)

 

Publikuar më 19 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 143 | ID: #7064
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049745999
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

Përshkrimi

Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte Depoist.

Detyrat tuaja:

* Zgjidhja dhe paketimi

* Magazinimi dhe kontrolli i stokut

* Kontrolli i mallrave brenda / jashtë

* Prodhimi i paketimit special

Profili juaj:

* Trajnimi profesional i përfunduar si një magazinë ose një kualifikim i ngjashëm me disa vite përvojë profesionale

* Aftësi të artizanatit dhe qëndrueshmëri fizike

* Sa më shumë vite përvojë në trajtimin e ngarkimit dhe shkarkimit të mallrave

* Njohuri e shkëlqyeshme e cilësisë, punë e pavarur

* Fleksibiliteti dhe aftësitë e ekipit

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit : +383 49 796 777, +383 49 720 999, +383 49 795 777, ose në email-in tonë zyrtarë: [email protected] .

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu

Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Punëtor Ndërtimi (Gjermani)

Punëtor Ndërtimi...

Kosovë, Prishtinë
Kopshtar (Gjermani)

Kopshtar (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Montues i Mobileve(Gjermani)

Montues i...

Kosovë, Prishtinë
Pastrues/e (Gjermani)

Pastrues/e (Gjermani)

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.054613 seconds to load. Memory usage: 5.86 M