Zdrukthëtar (Gjermani)

 

Publikuar më 18 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 144 | ID: #7055
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049745999
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

Përshkrimi

Zdrukthëtar (Gjermani)

Detyrat dhe Pergjegjesite :
• Pergatitja e pjeseve per shitje apo montim
• Ndertimi i strukturave te drunjta
• Perpunimi i pjeseve per montim
• Montimi dhe cmontimi

Eksperiencat :
• Trajnim ne zdrukthetari apo ne ndonje dege te ngjashme te perpunimit te drurit
• Disa vite pervoje pune sidomos ne fushen e montimit te produkteve te drurit
• Njohuria e gjuhes gjermane eshte avantazh
• Nivel i larte i fleksibilitetit, cilesise dhe pergjegjshmerise
• Posedimi i patent shoferit. kategoria B

Data e Skadimit: 15 Mars, 2019.

Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Sektori Marketing dhe Shitje (Zvicër)

Sektori Marketing...

Kosovë, Prishtinë
Ngjyrosës(Gjermani)

Ngjyrosës(Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Muratorë (Gjermani)

Muratorë (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Kopshtar (Gjermani)

Kopshtar (Gjermani)

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.052249 seconds to load. Memory usage: 5.86 M