Moderatore

 

Publikuar më 18 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 136 | ID: #7054
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049708070
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

Përshkrimi

Përshkrimi :
Për shkak të rritjes së vazhdueshme Gazetalajm.com hap konkurs për Moderatore

Detyrat dhe Përgjegjësitë :
• Të ketë të përfunduar Fakultetin e Gazetarisë, apo ndonjë drejtim në Shkenca Sociale (përparësi)
• Të ketë komunikim të rrjedhshëm në Gjuhën Shqipe
• Njohuri pune me kompjuter
• Të jetë e person i organizuar, motivuar dhe e përgjegjshme
• Të ketë pervojë pune në radio (e preferueshme)
• Të jetë person që i përshtatet dinamikës dhe natyrës së punës tonë.

Ne ofrojmë:
• Orar fleksibil të punës
• Mundësi reale të zhvillimit profesional në fushën e medias
• Ambient të ngrohtë dhe bashkëpunues kolegial
• Të interesuarat mund të na dergojnë CV-në së bashku me Leter Motivuese, në email adresen [email protected]
• Për pyetje shtesë mund të na shkruani edhe në viber: +383 44 70 80 70

Web: www.gazetalajm.com


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Kërkojmë disa...

Kosovë, Prishtinë
Mekanik (Gjermani)

Mekanik (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Zdrukthëtar (Gjermani)

Zdrukthëtar...

Kosovë, Prishtinë
Kuzhinier (Austri)

Kuzhinier (Austri)

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.060208 seconds to load. Memory usage: 5.86 M