Murator (Gjermani)

 

Publikuar më 15 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 147 | ID: #7049
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049714999
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

Përshkrimi

Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte Murator.

Detyrat dhe Përgjegjësitë :
• Pjesëmarrja në implementimin e projekteve dhe kalkulimi i këtij implementimi
• Performimi i detyrave tuaja në bazë të kërkesave të projektit
• Pjesëmarrja në diskutimet në lidhje me implementimin e projektit

Eksperiencat :
• Duhet të keni ndonjë trajnim në fushën e ndërtimtarisë, vecanërisht si murator, dhe përvojë paraprake pune
• Keni përvojë dhe njohuri të jashtëzakonshme si murator
• Posedoni patent shoferin, kategoria B
• Keni njohuri mesatare të gjuhës gjermane

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit : +383 49 796 777, +383 49 720 999, +383 49 795 777,
ose në email-in tonë zyrtarë: [email protected] .

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Mirëmbajtës i Ndërtesave (Gjermani)

Mirëmbajtës i...

Kosovë, Prishtinë
Lyerës (Gjermani)

Lyerës (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Kopshtar (Gjermani)

Kopshtar (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Recepsionist (Zvicër)

Recepsionist...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.057939 seconds to load. Memory usage: 5.86 M