Shporet i druve Alfa Plam me Super Çmim

 350.00€

Publikuar më 13 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 465 | ID: #7041
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +383 45 22 56 61
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Drenas

 

Përshkrimi

Shporet i druve Alfa Plam me Super Çmim 350 euro ne gjendje perfekte i blere para nje viti dhe i perdorur vetem ne dimrin e ketij viti.

Shporeti eshte i pajisur me furren per pjeke ne temperature deri 300 grad.

Ne kete qmim perfshihen edhe tubat (qyngat).


Info:
Emri: Petrit

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shporet i druve Alfa Plam me Super Çmim

Shporet i druve...

Kosovë, Drenas
350.00€
Gastronomi te ardhura nga zvcrra

Gastronomi te...

Kosovë, Pejë
Frigo vitrin për ëmbëlsira (torte)

Frigo vitrin për...

Kosovë, KlinëThis page took 0.049743 seconds to load. Memory usage: 5.86 M