banese me qera

 160.00€

Publikuar më 12 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 276 | ID: #7035
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   045244321
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   bregu i diellit
Dhoma gjumi:   1
Banjo:   1
Sipërfaqja:   55 m2
Viti i ndërtimit:   2002

Përshkrimi

Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit,afer Universitetit ``ILIRIA``.Banesa eshte nje-dhomshe posedon kuzhinen banjon si dhe ka ballkon, eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Qmimi eshte 160,ne te perfshihen te gjitha shpenzimet.Ju faleminderit ..


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Kuzhinë
  Ballkon   Kabëll për TV

Info:
Emri: artan

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Leshoj banesen me qera per 6 studente

Leshoj banesen me...

Kosovë, Prishtinë
420.00€
Jap Banesen PENTHOUSE me qera - 336 m2 NETO + 132m2 terase.

Jap Banesen...

Kosovë, Prishtinë
banese me qera

banese me qera

Kosovë, Prishtinë
200.00€

Jap baaneses me...

Kosovë, Prishtinë
250.00€This page took 0.050753 seconds to load. Memory usage: 5.97 M