Shes shtepine ne Gjilan

 0.00€

Publikuar më 09 Sep, 2019 | Numri i Vizitave: 271 | ID: #7034
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044 765 044
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Gjilan
Info shtes për adresë:   Gjilan, Lagja 7 Shtatori, afer i
Dhoma gjumi:   2
Banjo:   1
Sipërfaqja e Shtëpis:   75 m2
Sipërfaqja e Truallit:   2.5 ari
Viti i ndërtimit:   1976

Përshkrimi

Shes shtepine ne Gjilan me 2.5 ari toke. Shtepia eshte nje kateshe, 75 m2 dhe eshte e banueshme. Shtepia i ka 3 dhoma, nje banjo, bodrum 50 m2 si dhe garazhen.
Gjendet ne Lagjen 7 Shtatori , ne Kodren e deshmoreve ne Gjilan, me saktesisht afer ish TV Men. Çmimi sipas marreveshjes.


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Dhomë ndenjeje
  Kuzhinë   Dysheme me parket
  Podrum   Ballkon
  Bunar   Ujësjellës
  Kanalizim   Garazhë
  Parkim   Kopësht
  Oborr të rethuar   Linjë Interneti
  Linjë Telefoni

Aparat Shtëpiak
  Frigorifer   Shporet elektrik
  Stufë   Makine e larjes së rrobave
  Fshesë elektrike

Rrethina
  Afër spitalit

Info:
Emri: Niti

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shes shtepine

Shes shtepine

Kosovë, Prishtinë
40,000.00€
Shitet shtëpia me 5 ari!

Shitet shtëpia me...

Kosovë, Prishtinë
Shes shtepin

Shes shtepin

Kosovë, Gjakovë
Shitet apartament 1+1 Vala Mar Gjiri Lalzit

Shitet apartament...

Shqipëri, Durrës
57,000.00€This page took 0.056345 seconds to load. Memory usage: 6.09 M